RX20 - MÜKEMMEL HİSSİYAT

Ürün Kodu :

GENEL DETAY

KENDİ KATEGORİSİNDE DÜNYANIN EN AYARLANABİLİR VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAVALI TÜFEĞİ.

Human Tech Design felsefesi, RX estetiği ve işlevsel yenilikleriyle kompakt, hafif ve kullanımı kolay bir havalı tüfeğe çevrildi.

RX20 Modeli, Yenilik, Teknoloji ve Stilden harmanlanmış tamamen yeni bir konseptin arkasındaki üç ilkeden oluşur. Stoeger Airguns tasarımcısının amacı, yeni duygular iletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Eşsiz tasarım ve ergonomik şekiller sayesinde, havalı tüfeğin atıcıya mükemmel şekilde uymasını sağlar.

Hızlı ve kolay şekilde ayarlanabilir yanaklık ile kazalar, İtalyan mühendisler tarafından RX Serisi için özel ve benzeri olmayan şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde tetik mesafesine kendi tarzınıza ve isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Stoeger Airguns RX Serisi Havalı Tüfek, seçkin, hassas, iddialı ve İtalya'da tasarlanarak tamamen bir İtalyan eseridir.

Ayrıca, RX Serisi Havalı tüfekler, Büyüleyici ve Ödüllü tasarım, Üstün atış ergonomisi, Yenilikçi Stil, Teknolojik yetenek, Kalite, Harmanlanmasından oluşur.

RX20 Modeli Ergonomisi yanı sıra birçok özellik taşır:
- Tam boy
- Fiber Optik Arpacık
- Tamamen Ayarlanabilir Gez
- Ayarlanabilir 2 kademeli tetik

Stoeger Airguns her zaman dinamik ve rakipsiz tüfeklerin yaratıcısı olmuştur.

PAYLAŞ

ÖZELLİKLER

YENİ BİR DENEYİM
RX Serisi, yeni bir deneyim sunmayı amaçlayarak geliştirildi: Hem hevesli atıcılara hem de sadece açık havada veya atış poligonunda eğlenmek isteyenlere yeni ve özel duygular iletebilecek şekilde tasarlandı. RX Serisi, teknolojik stil, teknik verimlilik ve ayrıntılara gösterilen özenin mükemmel uyumunu temsil eder. Zarif ve ergonomik tasarımı, havalı tüfeğin atıcıya mükemmel bir şekilde uymasını sağlar. Stoeger RX Seri havalı tüfek teknoloji ve yeni tarzı buluşturur.

HUMAN TECH TASARIM
RX Serisi, Hümanizmin beşiği olan dünya mirası kenti Urbino'dan ilham alan yaylı/basınçlı havalı tüfek serisidir. Stoeger Airguns serisi, Urbino'nun teknik ilhamını, Milano'nun Endüstriyel Tasarım (ET) ve Kullanıcı Deneyimi (KD) konusundaki deneyimlerini ve teknik ilhamlarını sağlam ve çekici projelere dönüştürebilen tasarımcıların yenilikçi vizyonuyla birleştiriyor.
Bu kombinasyon sayesinde Stoeger Airguns, 3 sağlam Konsepte dayalı yeni bir yöntem sunuyor: Fonksiyonel Ergonomi, Kullanıcı Etkileşimi Çalışması, Kullanıcı Deneyimi.

PROADAPTIVE ERGONOMİK İŞLEME
Stoeger Airguns ProAdaptive I Kademeli İşlemeleri ile, “Human Tech Design” felsefemizin ilk teknik sonucudur. Şimdiye kadar geliştirilen modellerin, optimal çok yönlülüğü, verimliliği ve aşamalı kontrol sağlaması ile türünün tek örneğidir. Atıcıların kendilerini yeni bir deneyime bırakmasına, havalı tüfekle bütünleşmesine ve onunla mükemmel bir his bulmasını sağlayan bir projenin sonucudur. RX Serisi Havalı Tüfek, özel kademeli işlemeleri ile, atıcıların kendilerini içinde buldukları ortam ne olursa olsun, aktif ve rahat bir şekilde kendine uyarlayabilir.

MULTIGRIP SİSTEM (Turuncu ve Mavi)
Stoeger Airguns, kolay ve akıllı Multi Grip System teknolojisi sayesinde havalı tüfek kabzasının en uygun kabza ile değiştirilmesine izin vererek atıcıya favori kabza seçimini sağlar. Bu sistem sayesinde, atıcılar, havalı tüfeği kendi tarzlarına ve isteklerine göre uyarlayabilirler.
Bu sistem 3 kademeli kabza sunar: Orta +10mm – Maksimum +20mm

PATENTLİ S3 SUSTURUCU
Stoeger Airguns Patentli S3 Susturucu: Endüstrideki en büyük yenilik. Tamamen sıfırdan geliştirilmiş, değiştirilebilir arpacık takılabilen ve özel hava düzenleme bölmeleri ile hava dekompresyon odası sayesinde performansını daha da artırılmış dünyadanın ilk susturucusudur.
S3 Susturucunun devrim niteliğindeki tasarımı, daha uzun bir namlu geliştirmeyi mümkün kılarak, atış hassasiyeti artırılmıştır.

RX20 - MÜKEMMEL HİSSİYAT

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kalibre 5,5 mm /.22
Hız (5.5mm saçma ile) 240 m/s - 800 fps
Güç Sistemi Yaylı Piston
Kurma Sistemi Kırmalı
Tetik Çift Kademeli T2
Emniyet Otomatik Çift Yönlü
Arpacık Korumalı Kırmızı Fiber Optik
Gez Ayarlanabilir Fiber Optik
Dipçik Human Tech Design Dipçik - ProAdaptive İşleme - Multi Grip System MGS
Yüzey İşleme Sentetik - Yüzey İşlemeli Namlu
Dürbün Rayı Entegre
Kombo Dürbün (Opsiyonel) 3-9x40 AO Dürbün (Opsiyonel)
Toplam Uzunluk (mm) 1122
Namlu Unsunluk (mm) 461,8
Ağırlık 3 Kg Dübünsüz
Tetik Mesafesi Max 370 mm - Medium 363 mm - Low 356 mm
RX20 - MÜKEMMEL HİSSİYAT

HIZLI ERİŞİM

  • E-KATALOG

  • SATIŞ FİYATLARI

  • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

  • YURTİÇİ BAYİLER

  • YURTDIŞI BAYİLER